ZO OSŽ Slovácko
 
   
Domů
Předvánoční info PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jožka Matůšů   
Pondělí, 15 Prosinec 2014 17:10

Zdravím všechny, přátelé.

Mám pro vás upozornění ohledně pracovní doby ZV Slovácko ve Veselí v nadcházejících dnech a ještě pár informací které by vás mohly zajímat.

Od 22.12. do 5.1. mám v plánu dovolenou. Bohužel naše hospodářka Lenka je ve stavu nemocných a v této chvíli to vypadá že to bude minimálně do konce roku. Vánoční dárečky vydáváme oficiálně do 18.12., ale kdo si pro ně nestihne přijít tak bude mít možnost až do 31.1.2015. Pak to už musíme uzavřít. Tuto středu, to je 17.12., musím na jednání Podnikového výboru do Prahy, takže na ZV nikdo nebude. Ale dárečky si můžete ve středu vyzvednout u děvčat v nákladní pokladně Cargo ve Veselí (vchod z 1. nástupiště). Jinak jsem, mimo středy, na ZV celý tento týden.

Pokud se bude chtít někdo přihlásit na koncert Kamila Střihavky a nebo muzikál Freddie Mercury i mezi 22.12. a 5.1. (v době mé dovolené) můžete mně kdykoli zavolat na číslo 606 702 863 a nebo ještě lépe poslat mailík.

Na moje mobilní číslo mně můžete klidně volat i pokud se vyskytne jakýkoli pracovní problém.

Nyní trošku informací ke kolektivnímu vyjednávání.

 

U SŽDC již byla PKS podepsaná a my jsme o tom naše členy - zaměstnance SŽDC, neprodleně mailíkem informovali i se změnami které PKS obnáší.

Kolektivní vyjednávání u ČD zatím probíhají a jejich průběh a dílčí výsledky si můžete přečíst na stránkách www.osz.org. Jsou to obligátní tanečky a problémy nedělá ani tak zaměstnavatel, ale spíše některé zúčastněné odborové centrály které mají pocit že mají větší žaludky. Přesto věřím, že se PKS v nejbližších dnech či spíše hodinách podepíše. A snad v takovém znění, že bude většina z vás spokojena. I když to je hodně relativní, každý má jiné představy.

U Carga je kolektivní vyjednávání letos poměrně složitější, protože je odvislé od nového Katalogu prací který se naši zástupci snaží prosadit. Nerad bych k tomu psal více abych někde nepřestřelil. Ale i v tomto případě věřím že budete mít kolektivku pod stromečkem.

Ještě jednou bych chtěl zdůraznit že i když nejsem v kanceláři, jsem neustále na mobilu a pokud se vyskytne nějaký problém, volejte.

Tak to je zatím vše. K Vánocům vám všem ještě popřeju v dalším mailíku a doufám že už i s čerstvě podepsanými kolektivkami {#emotions_dlg.smile}

Přeji všem hezký den. Jožka

Aktualizováno Neděle, 04 Leden 2015 17:11
 
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International